Forskjell mellom versjoner av «Dokumentsenter 1»

Linje 15: Linje 15:
 
| [mailto:arne.ramslien@udir.uib.no Arne R. Ramslien]
 
| [mailto:arne.ramslien@udir.uib.no Arne R. Ramslien]
 
| arkivleder
 
| arkivleder
| Tlf: 55582005
+
| Tlf: 555 82005
 
|-
 
|-
 
| [mailto:ingvild.bjelland@udir.uib.no Ingvild Bjelland]  
 
| [mailto:ingvild.bjelland@udir.uib.no Ingvild Bjelland]  
 
| seniorkonsulent
 
| seniorkonsulent
| Tlf: 55582037
+
| Tlf: 555 82037
 
|-
 
|-
 
| [mailto:ingrid.toft@udir.uib.no Ingrid Marie Toft]
 
| [mailto:ingrid.toft@udir.uib.no Ingrid Marie Toft]
 
| førstekonsulent
 
| førstekonsulent
| Tlf: 55583171
+
| Tlf: 555 83171
 
|-
 
|-
 
| [mailto:frode.hansen@eia.uib.no Frode Gishu Hansen]
 
| [mailto:frode.hansen@eia.uib.no Frode Gishu Hansen]
 
| førstekonsulent
 
| førstekonsulent
| Tlf: 55582006
+
| Tlf: 555 82006
 
|-
 
|-
 
| [mailto:siri.hoff@udir.uib.no Siri Jannicke Wasa Hoff] (permisjon)
 
| [mailto:siri.hoff@udir.uib.no Siri Jannicke Wasa Hoff] (permisjon)
Linje 38: Linje 38:
 
| [mailto:nina.farahi@adm.uib.no Nina Farahi]
 
| [mailto:nina.farahi@adm.uib.no Nina Farahi]
 
| førstekonsulent
 
| førstekonsulent
| Tlf: 55582004
+
| Tlf: 555 82004
 
|-
 
|-
 
| [mailto:kjersti.Dahle@adm.uib.no Kjersti Dahle]
 
| [mailto:kjersti.Dahle@adm.uib.no Kjersti Dahle]
 
| førstekonsulent
 
| førstekonsulent
| Tlf: 55583651
+
| Tlf: 555 83651
 
|-
 
|-
 +
| [mailto:Monica.Johansen@adm.uibn.no]
 +
| førstekonsulent (engasjement)
 +
| Tlf: 555 83966
 +
  
 
|}
 
|}

Revisjonen fra 21. feb. 2012 kl. 10:03


Dokumentsenter 1 - Sentraladministrasjonen


Ring 83939 for brukerstøtte og spørsmål om ephorte

Ansatte:

Arne R. Ramslien arkivleder Tlf: 555 82005
Ingvild Bjelland seniorkonsulent Tlf: 555 82037
Ingrid Marie Toft førstekonsulent Tlf: 555 83171
Frode Gishu Hansen førstekonsulent Tlf: 555 82006
Siri Jannicke Wasa Hoff (permisjon) førstekonsulent
Ingvild Lotsberg Bratteteig konsulent (50 %) - historiske arkiv
Nina Farahi førstekonsulent Tlf: 555 82004
Kjersti Dahle førstekonsulent Tlf: 555 83651
[1] førstekonsulent (engasjement) Tlf: 555 83966


Postadresse:
Postboks 7800
5020 BERGEN

Epost:
post@uib.no


Dokumentsenter 1 har journalansvar for følgende enheter: